(0552) 41-02-64; (0552)41-02-63; (097) 470-69-07

        

Конференц-зал в Херсоні

        

Якщо Вам потрібно організувати офіційну зустріч, ділові переговори, провести конференцію, семінари або тренінг для співробітників і колег в Херсоні, компанія «Bebko-Auto» пропонує Вам скористатися послугами нашого конференц-залу, розташованого на другому поверсі готелю «Non-Stop». Блок приміщень конференц-залу включає в себе:

конференц-зал площею 140 кв.м. (Conference Room);
Хол, 18 кв.м (Hall);
Обладнана кухня, 10 кв.м. (Kitchen);
Гардеробна, 5 кв.м. (Wardrob);
Дві туалетні кімнати (Restroom).

               

В залежності від формату заходу, можлива різна конфігурація конференц-залу в Херсоні.

Варіанти розміщення кількості посадочних місць в залі:

Театр;
Банкет;
Каре;
Кабінет;
Літерою «О»;
Квадрат;
Буквою «Т»;
Клас;
Буквою «П».

Конференц-зал готелю «Non-Stop» Місткість залу: до 60 осіб.

Конференц-зал в Херсоні обладнаний сучасною технікою (мультимедійний проектор, широкий екран для виведення інформації з ноутбука, Wi-Fi точка) і повним переліком інвентарю та канцелярського приладдя для проведення конференцій та тренінгів на найвищому рівні.

Інфраструктура і додаткові сервіси

 До Ваших послуг - ресторан Херсона , в якому ми можемо організувати кава-брейк, «шведський стіл» або бізнес-ланч . Якщо Ви хочете самостійно організовувати  кава-брейк для учасників заходу, у Вашому повному розпорядженні кухня та обладнання, де можна зварити смачну каву, зробити тости і нарізку, охолодити напої,  розігріти їжу. На одному поверсі з конференц-залом розташовані номери класу «комфорт», «люкс» і «напівлюкс», на розміщення в яких учасникам  заходів пропонується знижка. Крім того, для клієнтів наші готелю в Херсоні безкоштовно надаються послуги користування  офісного обладнання (ПК з підключенням Інтернет, факс та ксерокс). Якщо Ви хочете провести конференцію в нашому конференц-залі, але не маєте  достатньою кількістю часу, наші співробітники можуть взяти на себе організаційні обов'язки по складанню і відправці прес-релізів і запрошення представників ЗМІ Херсона.  

 

Вартість оренди конференц-залу в Херсоні: за домовленістю.

Адреса: м.Херсон, Миколаївське шосе, 4 км.

тел. +38 050 060-43-08

e-mail: gostiniydvor.kherson@gmail.com

конференц-зал Херсона конференц-зал в г Херсон конференц-сервис в отеле Non Stop
Яндекс.Метрика