(0552) 41-02-64; (0552)41-02-63; (097) 470-69-07

Здрастуйте, шановні пані та панове!

      Якщо в ході ділової поїздки або подорожі по півдню України у Вас виникне необхідність зупинитися в Херсоні або ж на вищому рівні прийняти іногородніх гостей або партнерів по бізнесу, готельно-ресторанний комплекс компанії «Bebko-Auto», що включає ресторан Voyage, класичний готель NON-STOP і єдину в Херсоні готель котеджного типу «Гостинний двір», пропонує Вам свої послуги.

Готелі в Херсоні від компанії Bebko-Auto

      Чому Вам варто скористатися нашими послугами? По-перше, вагомими аргументами при виборі готелю в Херсоні для розміщення ділової делегації може служити не тільки їх зручне місце розташування (в п'яти хвилинах їзди від ділового центру міста, при цьому далеко від суєти і шуму), парковка небудь можливість залишити авто прямо під вікнами котеджу, номери з екологічно чистого матеріалу (натуральне дерево), але відмінний конференц-сервіс. Сучасний конференц-зал в Херсоні , обладнаний повним комплексом сучасного обладнання для проведення прес-конференцій, круглих столів, нарад та тренінгів на вищому рівні. Херсон готелі Bebko-Auto, ресторан і конференц-зал, розміщені в рамках одного готельного комплексу, позбавлять Вас і Ваших партнерів від непотрібних метань по місту і допоможуть заощадити їх (і Ваше) час для вирішення більш важливих завдань або для повноцінного, якісного відпочинку після виснажливої ​​поїздки.

Готелі Херсона - інфраструктура відпочинку

      Во-вторых, Вам не доведеться переживати щодо комфортності перебування. Наші готелі в Херсоні представляють номери різного класу комфортності - від стандарту до дворівневих президентських апартаментів. Наші готелі Херсона ціни вигідно відрізняються в порівнянні з конкурентами і не прив'язані до зростаючого курсу долара, тоді як майже всі сьогодні дорожчає!

кафе — отель в Херсоне Гостинный Дворкамин — гостиница Херсона Гостинный дворРесторан гостиницы Херсона

      Крім того, поки Ви будете відпочивати і відновлюватися, співробітники готелю Херсона Bebko-Auto подбають про  Вашому автомобілі, і при необхідності спеціалісти нашого СТО проведуть сервісне обслуговування, комплексну діагностику і ремонт Вашого авто позачергово. Ну і, зрозуміло,  у разі вибору наших готелів і ресторану в Херсоні Ви будете оточені чуйним увагою і турботою з боку обслуговуючого персоналу.  Тим, хто цінує самотність і тишу, наш готель Херсона, розташована в екологічно чистій заміській зоні готова надати всі умови для комфортного проживання.  Але багато хто із задоволенням виберуть проживання в готелях, які зазнали реконструкцію та модернізацію. Їх інтер'єр відреставрований і оновлений, що значно поліпшило  загальну атмосферу перебування. Херсон готелі об'єднує одна закономірність - вони надають можливість досить комфортно розміститися за помірними цінами.  Зручно і розташування готельних комплексів - як в центрі, так і на околиці міста.

Забронювати готель в Херсоні

Готель в Херсоні від Bebko-Auto запропонує гостям зручну систему бронювання. Зателефонуйте нам, щоб завчасно забронювати комфортабельний номер або замовити столик в нашому ресторані! Ми зробимо все від нас залежне, щоб Ви зберегли виключно теплі і приємні спогади про відпочинок в наших готелях м Херсона.

Замовити номери в готелях Херсона «Гостинний двір» і «Non-Stop» можна, зателефонувавши за телефонами:
+38 (0552) 41-02-64; (097) 470-69-07; (0552)41-02-63