КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛ


+38 (050) 945-96-90; (095) 291-83-22
e-mail: gostiniydvor4@gmail.com

Конференц-зал в Херсоні

Якщо Вам потрібно організувати офіційну зустріч, ділові переговори, провести конференцію, семінари або тренінг для співробітників і колег в Херсоні, компанія «Bebko-Auto» пропонує Вам скористатися послугами нашого конференц-залу, розташованого на другому поверсі готелю «Non-Stop».
Блок приміщень
конференц-залу включає в себе:


Конференц-зал площею 140 кв.м.
(Conference Room);
Хол, 18 кв.м (Hall);
Обладнана кухня, 10 кв.м. (Kitchen);
Гардеробна, 5 кв.м. (Wardrob);
Дві туалетні кімнати (Restroom)

Місткість залу: до 60 осіб

В залежності від формату заходу, можлива різна конфігурація конференц-залу в Херсоні.

Варіанти розміщення кількості посадочних місць в залі

Конференц-зал в Херсоні обладнаний сучасною технікою (мультимедійний проектор, широкий екран для виведення інформації з ноутбука, Wi-Fi точка) 2 фліпчарта, колонки, мікрофон і повним переліком інвентарю та канцелярського приладдя для проведення конференцій та тренінгів на найвищому рівні.

До Ваших послуг - ресторан Херсона , в якому ми можемо організувати кава-брейк, «шведський стіл» або бізнес-ланч . Якщо Ви хочете самостійно організовувати кава-брейк для учасників заходу, у Вашому повному розпорядженні кухня та обладнання, де можна зварити смачну каву, зробити тости і нарізку, охолодити напої, розігріти їжу. На одному поверсі з конференц-залом розташовані номери класу «комфорт», «люкс» і «напівлюкс», на розміщення в яких учасникам заходів пропонується знижка. Крім того, для клієнтів наші готелю в Херсоні безкоштовно надаються послуги користування офісного обладнання (ПК з підключенням Інтернет, факс та ксерокс). Якщо Ви хочете провести конференцію в нашому конференц-залі, але не маєте достатньою кількістю часу, наші співробітники можуть взяти на себе організаційні обов'язки по складанню і відправці прес-релізів і запрошення представників ЗМІ Херсона.

Чекаємо Вас за адресою:
Миколаївське шосе, 4 км
(територія компанії «BEBKO-AUTO»)
Вартість оренди конференц-залу - 300 грн
С кофе брейком - 150