Ласкаво просимо в ГОТЕЛЬ «Гостинний двір»!

Як стверджував Марк Твен, будь святий міг творити чудеса, але лише деякі з них змогли б утримувати готель. І він правий на сто відсотків, тому як успішність такого підприємства полягає насамперед у забезпеченні комфортного проведення часу і створенні атмосфери затишку і гостинності для будь-якого користувача незалежно від його вимог і смаків.
Яскравим зразком реалізації цих наріжних принципів успіху даного виду бізнесу є «Гостинний двір». Готель котеджного типу привертає погляди всіх гостей міста, які в'їжджають в Херсон по Миколаївському шосе.

ЛЮКС

двухкомнатный номер с большим двуспальной кроватью и диваном. есть очень вкусный завтрак 120,00грн

Площа: 25м2

Місткість: 3

1290грн.
тур.сбор 60 грн

ЦІна номера

Забронировать

ПОЛУЛЮКС

Двухместный номер с всем необходимым для комфортного проживание. есть завтрак 120,00грн

Площа: 25м3

Місткість: 2

790грн.
тур.сбор 60 грн

ЦІна номера

Забронировать

КОМФОРТ

однокімнатний двохмістний номер. есть завтрак 120,00грн

Площа: 17кв.м.

Місткість: 2

640грн.
тур.сбор. 60 грн

ЦІна номера

Забронировать

Розміщення в готелі

14 деревяних котеджів, що відрізняються один від одного індивідуальним дизайном і класом комфортабельності (комфорт, люкс, напівлюкс), виконані з справжньою карпатської смереки в кращих традиціях європейського дерев'яного зодчества. Дерево як живий матеріал не тільки гармонійно поєднується з сучасними елементами інтер'єру і розкішними меблями, але і за рахунок виділення сприятливо впливають на дихальні шляхи людини фітонцидів, дарує постояльцям готелю якісний відпочинок і глибокий сон. Сеанс релаксації в джакузі, чарівна танець живого вогню в каміні і пляшка марочного вина з міні-бару залишать у вашій пам'яті незабутні враження про проведений в «Гостиному дворі» вечорі. Комфортну психологічну атмосферу для повноцінного відпочинку допоможуть створити кондиціонер і DVD-центр, які встановлені в номері люкс. У готелі обов'язково подбають і про Ваш авто, надавши йому місце на безкоштовній парковці. Поки Ви будете зайняті своїми справами в Херсоні, Ваше авто помиють, а фахівці СТО проведуть його сервісне обслуговування, комплексну діагностику і ремонт позачергово. Безперечно, у нашій готелю в Херсоні багато достоїнств, які залучають їх вельми вимогливих гостей. Але головне з них - персонал. За ледь вловимим рисам завжди розумієш - співробітники «Гостинного двору» працюють із задоволенням. Їм подобається, коли їх роботу цінують відвідувачі. Саме для них персонал готелю в Херсоні , заздалегідь продумавши всі дрібниці, наповнив «Гостинний двір» родинним теплом, привітністю і відчутною турботою.

У номерах категорії люкс і напівлюкс можливе розміщення 3-х і більше осіб.
Гості готелю мають пріоритетний статус при обслуговуванні в ресторані, на СТО, автомийки. розрахунковий час - 12: 00
У вартість проживання входить паркінг, доставка багажу, FREE WI-FI, виклик таксі