КАФЕ «VOYAGE»


опереднє замовлення столиків за телефоном:
+38 099-085-02-09

До Ваших послуг КАФЕ «VOYAGE»

Провести романтичний вечір, розслабитися, смачно поїсти або просто випити чашечку кави ...
Ці бажання бувають знайомі вам?
Тоді запрошуємо Вас в затишний КАФЕ «Voyage», де можна відпочити від щоденних турбот, де Ви зможете насолодитися нашими фірмовими стравами, де Ви знайдете тепло і затишок, де закінчуються проблеми і починається відпочинок.

КАФЕ «Voyage» - це не просто один з кафе Херсона, це - клуб невипадкових людей, клуб цінителів європейської кухні та гарного відпочинку. Тут до Ваших послуг затишний зал на 35 осіб, де все сприяє повноцінному спокійному відпочинку, що розташовує до романтичної бесіді атмосфера, стильний інтер'єр, зручна парковка автомобілів. Не всі ресторани Херсона зможуть запропонувати Вам такий великий вибір напоїв і закусок на будь-який смак. У теплу пору року у нас відкрита чудова літня тераса. Чарівливе дзюрчання фонтану, затишні альтанки, ставок із золотими рибками - все це створює романтичну атмосферу і розташовує до приємного спілкування

Вам потрібно поснідати? Двері нашого Кафе в Херсоні відкриті для Вас з 8 години ранку. А якщо Ви не знаєте, як пообідати і заощадити час, тоді Вам теж в наше Кафе. Широкий вибір і різноманітність блюд меню бізнес-ланчу чекає Вас щодня з 12 до 16 годин. У Вас є можливість розрахуватися за трапезу за допомогою кредитної картки, не кожен ресторан г Херсона запропонує Вам подібну послугу. Команда професіоналів з душею і любов'ю обслужить Вас на вищому рівні в будь-який час, щоб Ви відчували себе по справжньому бажаним гостем у нашому кафе!

Чекаємо Вас за адресою:
Миколаївське шосе, 4 км
(територія компанії «BEBKO-AUTO»)
Кафе г Херсон
Voyage до Ваших послуг!